Priemyselná výroba
Marián Horvát
Výroba zámkov a pántov
- Obec
- Brestov
- Od roku
- 2000
- IČO
- 37 369 636
Marián Horvát
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 066 01 Brestov
- Na trhu od
- 22. septembra 2000
- IČO
- 37 369 636
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Podnikanie v číslach
- 26
- rokov na trhu
- 2000
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Marián Horvát
Marián Horvát – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Brestov. Podniká od 22. septembra 2000.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad zámočnícke a zváračské práce, prípravné práce pre stavbu a demolácia a zemné práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Marián Horvát
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 369 636
- Dátum vzniku
- 22. septembra 2000
- Miesto podnikania
- 066 01 Brestov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-9380
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Marián Horvát zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Zámočnícke a zváračské práce
-
Prípravné práce pre stavbu
-
Demolácia a zemné práce
-
Maliarske a natieračské práce
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Zámočnícke a zváračské práce
- Prípravné práce pre stavbu
- Demolácia a zemné práce
- Maliarske a natieračské práce
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovateľská činnosť
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Marián Horvát?
Miesto podnikania je v obci 066 01 Brestov.
Čím sa Marián Horvát zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočnícke a zváračské práce; prípravné práce pre stavbu; demolácia a zemné práce; maliarske a natieračské práce.
Aké je IČO – Marián Horvát?
IČO je 37 369 636.
Odkedy podniká Marián Horvát?
Podnikanie začalo 22. septembra 2000. Na trhu pôsobí 26 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.